"Бетіс" переміг "Ейбар"

16 квітня 2017 Читать на русском

Команда з Севільї завдяки взяттям воріт на початку та наприкінці матчу здолала суперника з Країни Басків – 2:0.

Баски серйозно претендують на потрапляння до Ліги Європи, тоді як "Бетіс" перебуває в другій половині турнірної таблиці.

Господарі забили швидкий м’яч: француз Мартен завершив класну атаку "Бетіса". Перший тайм закінчився мінімальною перемогою команди Віктора Санчеса.

В другому таймі севільці демонстрували більш привабливу гру, ніж суперник. На 70 хвилині "зброярі" ледве не зрівняли рахунок, але Гальвес з вбивчої позиції не реалізував свою нагоду. Через трохи вже Педро Леон з метрів десяти хотів розстріляти ворота господарів, однак ногою махнув повз сферу. Наприкінці протистояння Себальйосу вдався точний постріл в дальній кут – 2:0. Севільці набирають 34 бали (14 місце).

У 33 турі "Бетіс" протистоятиме десятій "Сельті", "Ейбар" – землякам з Більбао.