"Бетіс" без Зозулі поступився "Еспаньйолу"

30 жовтня 2016 Читать на русском

У 10 турі Прімери андалусійці на "Беніто Вільямарін" програли каталонцям (0:1).

У першому таймі суперники обмінялися хорошими моментами. Санабріа пробивав по воротах "Еспаньйола", але Лопес свою команду врятував. Не відставав від опонента і голкіпер "Бетіса"– Адан, у свою чергу, парирував удар Морено.

Вирішальний гол був забитий після перерви, коли Рейєс відмінно зіграв на "другому поверсі" під час подачі з кутового у виконанні П’ятті. Севільці робили спроби зрівняти рахунок, але оборона "Еспаньйола" діяла безпомилково. Густаво Пойєт підсилив гру декількома футболістами з лави запасних, однак Роман Зозуля не мав жодних шансів з'явитися на полі, оскільки навіть не потрапив у заявку на матч.

У підсумку барселонська команда набирає 11 очок і зрівнюється з сьогоднішнім суперником у турнірній таблиці. Команди розділяють між собою 12-13 місце.