Беріссо розповів гравцям Севільї у перерві матчу з Ліверпулем, що хворий на рак простати

22 листопада 2017 Читать на русском

Головний тренер Севільї Едуардо Беріссо зіткнувся з серйозною хворобою.

Аргентинському спеціалісту діагностували рак передміхурової залози, повідомляє Sevillainfo.es. Зазначається, що тренер розповів про це своїм гравцям у перерві матчу проти Ліверпуля, в якому Севілья поступалася з рахунком 3:0 у першому таймі, однак змогла вирвати нічию.

Після 3-го гола Ліверпулю всі гравці побігли святкувати взяття воріт до свого тренера, що, на думку іспанської преси, лише підтверджує цей факт.

Вже сьогодні Севілья підтвердила цю інформацію на своєму офіційному сайті. Зазначається, що на Беріссо очікують додаткове обстеження, після чого йому буде призначений курс лікування.

Клопп: У другому таймі Ліверпуль припинив грати у футбол, це наша головна помилка