Бенітес: Ліверпуль добре зіграв з Барселоною, але мій камбек у Стамбулі був кращим

10 травня 2019 Читать на русском

Колишній наставник Ліверпуля Рафаель Бенітес прокоментував камбек мерсисайдців у півфіналі Ліги чемпіонів проти Барселони.

"Мій камбек був кращим, це зрозуміло. Було навіть проведено опитування. Гаразд, немає шансів, що матч Ліверпуля з Барселоною був ще кращим.

Ліверпуль – Барселона: Іспанська преса оцінила гравців каталонців жахливими балами

У нас було 45 хвилин, програвали 0:3 Мілану, найкращій команді. Наші вболівальники співають в перерві, міланські фанати щасливі, а потім ми виходимо і забиваємо три голи за шість хвилин, а Дудек здійснює сейв, а потім додатковий час і пенальті.

Якщо Ліверпуль виграє трофей, це буде фантастичним досягненням після всього, що сталося, але я не хочу це обговорювати. Вони добре провели матч з Барселоною, але Стамбул – це зовсім інша справа", – цитує Бенітеса The Telegraph.

Барселона не першою постраждала від магії Енфілда – 6 фантастичних єврокубкових битв, які бачив стадіон Ліверпуля