Бенфіка – Брюгге – 5:1 – відео голів та огляд матчу

8 березня 2023 Читать на русском

Бенфіка розтрощила Брюгге в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Дивіться відео голів та огляд поєдинку Бенфіка – Брюгге на "Футбол 24".

Бенфіка почала розривати бельгійців вже на 2 хвилині гри, але шикарний гол Жоау Маріу скасували через офсайд в Рамуша в розвитку атаці. Лісабонці продовжили свій шквал атак, але забити вдалось аж на 37 хвилині – Рафа Сілва класно розібрався в штрафному суперників та закотив у дальній кут.

Брюгге заліг на дно у Лісабоні – Бенфіка знищила бельгійців і вийшла в чвертьфінал ЛЧ, Яремчук провів слабкі 62 хвилини

Гонсалу Рамуш забив по голу до і після перерви. Жоау Маріу реалізував пенальті, зробивши рахунок 4:0, а Нерес після виходу на заміну забив п'ятий гол у ворота Брюгге. Мейєр один гол відквитав, але це нічого не змінило.