Беневенто вдома розгромив Верону

4 квітня 2018 Читать на русском

У битві аутсайдерів італійської Серії А остання команда знищила передостанню.

Матч проти Беневенто був архіважливим для Верони, адже в разі перемоги можна було впритул наблизитися до СПАЛа, який займає рятівну 17 сходинку у турнірній таблиці. Тим не менш, за рідних трибун футболісти Беневенто дали облизня гостям, серйозно нашкодивши їх перспективам щодо виживання у Серії А.

Матч пройшов за умов тотального домінування Беневенто, який за 90 хвилин наніс в 20 разів більше ударів, ніж Верона. Три постріли гостей пройшли занадто далеко від площини воріт. Не дивно, що така перевага була конвертована у розгром: на 25-й хвилині початок справі поклав Летиція, на 66-й рахунок подвоїв Ємелло, на 84-й Діабате встановив остаточний результат 3:0.

Таким чином, Беневенто набирає 13 очок. Це нічим не допоможе команді, яка залишається на 20-й сходинці з 13 очками. Верона залишилась на 19-й позиції з 22 очками, відстаючи від 18-го Кротоне на одне очко та на чотири від 17-го СПАЛа.