Белотті не прийняв "допомогу" арбітра проти Маліновського і Ко, хоча його команда програвала у три м'ячі – фейр-плей дня

6 лютого 2021 Читать на русском

Непересічний епізод трапився під час матчу Аталанта – Торіно (3:3) в рамках 21-го туру Серії А.

Капітан "биків" Андреа Белотті на 33-й хвилині зустрічі у боротьбі з Крістіаном Ромеро впав на газон біля штрафного майданчика Аталанти. Арбітр призначив штрафний, і дав захиснику бергамасків жовту картку.

Аталанта втратила перемогу над Торіно після 3:0 – Маліновський підготував гол і пережив грубощі

Врятував ситуацію сам Белотті. Форвард визнав, що Ромеро його не торкався, і туринці не стали виконувати штрафний, а віддали м'яч супернику. Цікаво, що на той момент Торіно програвав з рахунком 0:3.

Схоже, фортуна любить чесність, адже гості ще до перерви зуміли відквитати два м'ячі (один із них забив Белотті), а у другому таймі зуміли уникнути поразки.