"Бажаю, щоб Зінченко це пережив": Пятов підтримав партнера після фіаско у фіналі Ліги чемпіонів

1 червня 2021 Читать на русском

Голкіпер збірної України Андрій Пятов обіцяє розрадити Олександра Зінченка, який втратив нагоду виграти Лігу чемпіонів.

"Фінал Ліги чемпіонів? Я вважаю, що Челсі дуже добре підготувався до гри, перший тайм повністю закривав усі зони. Лондонці розуміли, що Манчестер Сіті завжди володіє перевагою, але неглибоко сідали, зустрічали в центрі, компактно. Вони викладалися повністю й знали, що матимуть шанс у контратаці. У Челсі було кілька можливостей у першому таймі, і один гол він забив. У Сіті також були моменти, але не в такій кількості, як завжди. Челсі практично не давав шансів.

"Ми працювали, як звірі": Зінченко вперше заговорив після поразки Манчестер Сіті у фіналі Ліги чемпіонів

Щодо Олександра Зінченка, то бажаю йому, щоб він це пережив. У цьому мають допомогти сім’я, близькі. А коли він уже прибуде до збірної, ми поговоримо, підтримаємо. Ми завжди за нього", – цитує Пятова офіційний сайт УАФ.

Нагадаємо, Зінченко пропускав спаринг збірної України проти Бахрейну, який завершився нічиєю 1:1.

На Зінченка повішали всіх собак і засміяли – українець сильно тримався на фоні фейлу Пепа, але став антигероєм фіналу ЛЧ