Байєр завдяки дублю Аларіо впевнено здолав Аугсбург

26 жовтня 2020 Читать на русском

Аугсбург на виїзді поступився Байєру. Рахунок та звіт про матч читайте на "Футбол 24".

Аугсбург завітав у гості до Байєра. На 16-й хвилині "фармацевти" заробили пенальті, який без особливих проблем реалізував Аларіо. Гості намагались відігратись, але у першому таймі забити не змогли.

По перерві Каліджурі отримав передачу у штрафний майданчик, вийшов на ударну позицію та низом вистрілив у правий кут воріт – 1:1. Леверкузенці багато атакували і на 74-й вийшли уперед – дубль до свого активу записав Аларіо. Під завісу зустрічі Аугсбург вирішив ризикнути і голкіпер вийшов на розіграш кутового удару, який закінчився втратою м'яча і голом Діабі у порожні ворота.

Вердер втримав нічию з Хоффенхаймом, Вольфсбург переграв Армінію й здобув першу перемогу в сезоні