"Байєр" Юрченка в меншості поступився "Інгольштадту"

18 грудня 2016 Читать на русском

У 15 турі німецького чемпіонату аутсайдер "Інгольштадт" несподівано взяв гору над "Байєром" – 2:1.

Здавалося, в "Байєра" не виникне проблем з передостаннім "Інгольштадтом". Однак на 26 хвилині першими забили гості: Моралес потужним ударом головою відкрив рахунок.

На 49 хвилині трапився один з ключових епізодів матчу. Чилієць Арангіс за навмисний удар по супернику отримав другу жовту картку. Навіть бігаючи у меншості, "аптекарі" зуміли відзначитися: забив колишній киянин Мехмеді. Через десять хвилин Коен встановив остаточний результат – 2:1 на користь гостей. Наш Владлен Юрченко всю зустріч просидів на лаві для запасних.

Завдяки вікторії баварці піднімаються на 16 місце. "Байєр" перебуває на 9 позиції.