"Байєр" впевнено здолав скромний "Унтерхахінг" в Кубку Німеччини

15 грудня 2015 Читать на русском

В матчі 1/8 фіналу Кубку Німеччини леверкузеньский "Байєр" на виїзді зустрічався з третьоліговим "Унтерхахінгом".

Гра завершилась впевненою перемогою гостей із рахунком 3:1. Однак першими пропустили саме леверкузенці - на 27 хвилині відзначився Бауер. Але за 4 хвилини Чічаріто відновив паритет і вже в другому таймі господарів добили Кісслінг і Беларабі. Крім того, наприкінці зустрічі "Унтерхахінг" залишився в меншості.

Отже, "фармацевти" виходять до чвертьфіналу Кубку Німеччини.

Відзначимо, що нападник "Байєра" Хав'єр Енрнандес відзначився 18-м голом за 21 поєдинок в рамках всіх турнірів.