Байєр розгромив Дармштадт і піднявся на вершину Бундесліги, Вердер розніс Майнц, Штутгарт познущався з Фрайбурга

2 вересня 2023 Читать на русском

У суботу 3-й тур чемпіонату Німеччини подовжили декілька матчів. Звіт про них читайте на "Футбол 24".

Німеччина, Бундесліга, 3-й тур

Байєр – Дармштадт – 5:1

Голи: Боніфейс, 21, 61, Паласіос, 49, Хофманн, 67, Гложек, 83 – Вільгельмссон, 25

Голи: Бельйо, 35, Деміровіч, 63 – Асано, 45+3, 65

Борусія Д примудрилась розгубити 2:0 і подарувала перше очко абсолютному новачку Бундесліги

Байєр вказав на місце новачку Бундесліги Дармштадту. Господарі забили в середині тайму, однак, одразу ж пропустили у відповідь – на перерву команди пішли за нічийного рахунку. Хабі Алонсо зумів правильно мотивувати своїх підопічних і після відпочинку "фармацевти" відвантажили у ворота суперника чотири сухих м'ячі і, як наслідок, піднялись на першу сходинку турнірної таблиці.

Вердер після поразок від Баварії і Фрайбурга сповна відірвався на Майнці. Дукш вже на перших хвилинах реалізував пенальті, а по перерві бременці закріпили свій успіх ще трьома влучними пострілами.

Хоффенхайм зупинив переможну ходу Вольфсбурга, завдавши "вовкам" дебютної поразки в сезоні. Господарям довелось відігруватись після гола Томаша наприкінці першого тайму – Брукс встиг забити гол у роздягальню. Після відпочинку господарі ще двічі засмутили Куна Кастелса і обійшли суперника у турнірній таблиці.

Штутгарт несподівано розтрощив Фрайбург. П'ять голів "швабів" виявилось більш ніж достатньо, аби злетіти на другу сходинку Бундесліги. Звісно, до моменту, поки свої матчі не проведуть конкуренти.

У ще одному матчі Бохум на виїзді врятував нічию з Аугсбургом. Гості тримали суперника в тонусі і примудрялись відігруватись одразу після пропущеного гола. Як наслідок, бойова нічия 2:2.