"Баварія" у дербі переграла "Інгольштадт", "Борусія" знищила "Дармштадт" Федецького

17 вересня 2016 Читать на русском

У 3 турі німецького чемпіонату перемоги здобули "Баварія", "Борусія" (Дортмунд), "Айнтрахт" та "РБ Лейпциг".

Матч в Мюнхені в першу чергу був цікавим завдяки статусу дербі, адже обидві команди родом з Баварії. У заявці гостей знайшлося місце раніше травмованому Боатенгу та 18-річному нападнику Феліксу Гьотце – братові Маріо.

Початок гри шокував "Альянц-арену" – парагваєць Лескано вміло реалізував вихід віч-на-віч з Нойєром. Є перший пропущений гол "Баварії" у сезоні! Та буквально через кілька хвилин Лєвандовскі майстерно закинув "шкіряного" за комірець Ніланду – 1:1.

На старті другого таймі Алонсо вкотре в кар’єрі вдався дальній удар – 2:1! Відразу після голу іспанця форвард гостей Леккі пробивав з кількох метрів, але Мануель зумів парирувати цей постріл! Фантастичний сейв! На 67 хвилині Лукас Хінтерзеер змарнував чергову нагоду "Інгольштадту", не влучивши в площину з вбивчої позиції. Гол Рафіньї зняв усі питання щодо переможця. Варто сказати, що всі три асисти на свій рахунок записав Рібері. Отже, "Баварія" перемагає в матчі, в якому мала всі шанси поступитися.

Дортмундська "Борусія" розтрощила "Дармштадт". За "жовто-чорних" забивали Кастро (дубль), Роде, Мор, Пулісіч. Наш Артем Федецький весь поєдинок просидів на лаві для запасних.

Продовжує набирати бали новачок чемпіонату "РБ Лейпциг". На цей раз "бики" на виїзді розгромили "Гамбург" – 4:0.

"Айнтрахт" вдома переграв "Байєр". До слова, на останніх хвилинах гри Чічаріто не реалізував пенальті.

"Хоффенхайм" розійшовся миром з "Вольфсбургом" – 0:0.