Баварія розгромила Байєр та вийшла у фінал Кубка Німеччини – Мюллєр оформив хет-трик

17 квітня 2018 Читать на русском

Баварія у півфіналі Кубка Німеччини розгромила Байєр з рахунком 6:2. Хет-трик у матчі оформив Томас Мюллєр.

Баварія одразу продемонструвала свій настрій на матч, забивши до 10-ї хвилини два голи. У другому таймі мюнхенці довели рахунок до розгромного, а Мюллєру вдалось забити тричі.

Ковач визначився з першим трансфером у Баварії

Цікаво, що все ж таки найкрасивіший гол у матчі забили господарі. Хавбек Байєра Леон Байлі класним ударом зі штрафного зняв павутину з хрестовини воріт Баварії.

Нагадаємо, у фіналі Кубка Німеччини команда Юппа Хайнкеса зустрінеться з переможцем пари Шальке – Айнтрахт Франкфурт.

Німеччина. Кубок, 1/2 фіналу

Байєр – Баварія – 2:6

Голи: Бендер, 16, Байлі, 72 – Мартінес, 3, Лєвандовскі, 9, Мюллєр, 52, 64, 78, Алькантара, 61