Провал Мессі і Ко у відеоогляді матчу Баварія – ПСЖ – 2:0

9 березня 2023 Читать на русском

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Баварія обіграла ПСЖ з рахунком 2:0. Дивіться голи та огляд матчу на Футбол 24.

Баварія повторно здолала ПСЖ у матчі-відповіді 1/8 фіналу і заслужено вийшла в наступний етап турніру. Як інформує Opta, цей вихід до чвертьфіналу став для мюнхенської команди 21-м у її історії. Жоден інший клуб Європи не доходив до цієї стадії Ліги чемпіонів (Кубка чемпіонів) так часто.

Баварія ще раз здолала ПСЖ і вийшла в 1/4 Ліги чемпіонів – Мессі закрили мускулами, фактор Мбаппе не зіграв

Переможний м'яч у ворота парижан забив Ерік-Максім Шупо-Мотінг. Таким чином, п'ять із шести останніх голів Баварії у ворота ПСЖ у Лізі чемпіонів забили гравці, які раніше грали за столичний французький клуб: три м'ячі на свій рахунок записав Шупо-Мотінг, 2 – Коман.

Баварія продовжує залишатися єдиною командою в поточному розіграші ЛЧ, яка ще не пропускала голів у перших таймах цього турніру.