Чергові бомбардирські подвиги Лєвандовскі у відеоогляді матчу Баварія – Челсі – 4:1

9 серпня 2020 Читать на русском

Баварія знищила Челсі в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Дивіться відео голів та огляд матчу Баварія – Челсі на "Футбол 24".

Вже на 10-й хвилині Лєвандовскі відкрив рахунок в матчі, реалізувавши пенальті. Всередині першого тайму поляк асистував Перішічу. Абрахам перед самою перервою скоротив відставання, однак у другій половині Роберт спочатку асистував Толіссо, а потім і сам оформив дубль.

Ліга чемпіонів 2019/20: визначились усі пари 1/4 фіналу

Ця перемога особливо не вплинула на результат протистояння – мюнхенці в першій зустрічі знищили Челсі (3:0).

Баварія ще раз красиво розбила Челсі та вийшла в 1/4 Ліги чемпіонів – космічний Лєвандовскі з 2+2 плює на "Золотий м'яч"