"Барселона" взяла очки у передмісті Мадриду

31 жовтня 2015 Читать на русском

У 10-му турі чемпіонату Іспанії "Барселона" здолала "Хетафе" на "Колісеум Альфонсо Перес" із рахунком 2:0.

Перемогу "Барселоні" принесли влучні постріли Суареса та Неймара.

Матч, як це прийнято за участю "Барселони", пройшов під повним контролем каталонців. Команда гостей у першому таймі не змогла реалізувати кілька хороших нагод. Суарес та Неймар на двох "транжирили" непогані моменти.

Однак, вийшовши на другий тайм, "синьо-гранатові" збільшили тиск на ворота опонентів та одразу забили. Суарес на другій хвилині другої половини гри відзначився закономірним голом. Трохи пізніше фірмовим ударом у ближній кут відзначився Неймар. До слова, після цього на полі після довгої травми з'явився Іньєста.

Отже, взявши три пункти у передмісті Мадриди, "Барселона" продовжує очолювати таблицю чемпіонату, а "Хетафе" боротися за виживання у другій її половині.