Барселона впевнено переграла Леганес

7 квітня 2018 Читать на русском

В матчі 31 туру Ла Ліги Барселона здобула просту перемогу над Леганесом, Мессі відзначився хет-триком (3:1).

Барселона з самого початку матчу захопила контроль над грою і почала створювати момент за моментом біля воріт Леганеса. Дві нагоди втратив Суарес, міг забивати Коутінью. Але відкрив рахунок Мессі своїм фірмовим ударом зі штрафного у ближню дев'ятку. А вже через 5 хвилин після чудової передачі Коутінью Ліонель оформив дубль в матчі.

В другому таймі Леганес почав активніше, тоді як Барселона грала розслаблено. Каталонці за це поплатились, Ель-Жара ніхто не опікував біля лінії штрафного і той без перешкод пробив у дальній кут. Але все ж таки Барселона зберегла різницю в 2 м'ячі, Мессі елегантно перекинув воротаря на 87 хвилині.

Завдяки цій перемозі Барселона набрала 79 очок і продовжує лідирувати в чемпіонаті, Леганес з 36 пунктами залишився на 14 позиції.