Барселона вдруге поспіль втратила очки та 4,5 години не може забити

16 квітня 2023 Читать на русском

Хетафе стримав Барселону (0:0) в рамках 29 туру Прімери. Каталонці втретє поспіль йдуть з поля без гола.

Барселона сформувала комфортний відрив на вершині Прімери та дограє чемпіонат без особливої мотивації. У попередньому турі команда Хаві віддала очко Циганкову, а сьогодні не зуміла переграти Хетафе.

Циганков привіз із Камп Ноу сенсаційну нічию – хороший матч українця зіпсували партнери, які не дали забити

Каталонці грали дуже ліниво і за весь перший тайм створили один момент. Рафінья отримав шикарну позицію, але пробив у стійку. Бальде, який вийшов на фланзі атаки, встиг на добивання й також влучив у ту стійку.

Лєвандовскі завдав кількох непоганих ударів головою, Рафінья пристрілювався здалеку – все марно. Гості могли навіть програти, якби Майораль на 88 хвилині краще завершив перспективну контратаку.

В підсумку нічия. Барса вдруге поспіль зіграла 0:0, але має 9 пунктів переваги над Реалом. Якщо врахувати кубкове фіаско в Класіко (0:4), то "блаугранас" вже 4,5 години не забивають.