Барселона в дербі розгромила Еспаньйол завдяки хет-трику Мессі

9 вересня 2017 Читать на русском

В 3 турі Ла Ліги Барселона знищила "папуг" (5:0) та очолила турнірну таблицю.

Вальверде залишив "золотого" Дембеле на заміні. У "папуг" гру з перших хвилин розпочав півзахисник Серхі Дардер, що нещодавно прибув з французького Ліона.

Посеред першого тайму Барселона забила гол з офсайду – після пасу Ракітіча відзначився Мессі. Відразу після голу аргентинця ледве не забив хорват Ракітіч. На 35 хвилині Мессі вдруге засмутив Пау Лопеса. На цей раз все було легітимно. Незадовго до свистка на перерву Пабло П’ятті поцілив у стійку!

На початку другого тайму команди обмінялися небезпечними моментами (П’ятті та Луїс Суарес). Після третього голу Мессі на полі вийшов Дембеле. Наприкінці дербі Піке забив у звичному для себе стилі, після подачі з кутового. В компенсований час Суарес замкнув простріл Дембеле – 5:0. Завдяки голам аргентинця, іспанця та уругвайця каталонський гранд має в активі 9 очок та очолює турнірну таблицю. Команда Кіке Флореса поки що здобула один пункт. Незабаром Барселона зіграє проти Ювентуса та Хетафе.