"Барселона" та "Реал" забили разом 50 голів. ВІДЕО

17 жовтня 2011 Читать на русском

У семи матчах "Барселона" та "Реал" забили разом у Прімері вже 50 м'ячів.

"Барса" у восьмому турі внутрішнього чемпіонату, не напружуючись, нагородила трьома голами сантандерський "Расінг".

Легко, невимушено та насамперед красиво Ліонель Мессі вивів каталонці уперед на 11 хвилині. Сто сімдесят сантиметрів зросту сповна вистачило Хаві Ернандесу, аби всередині першого тайму ефектно ударом головою подвоїти перевагу господарів. Насамкінець, нестримний Мессі добив смугастого у сітку суперника після того, як у штангу влучив Іньєста - 3:0.

Тим часом чотири м'ячі від мадридського "Реалу" дістались "Бетісу". Щойно стартував другий тайм, Кріштіану Роналду зворушив Ґонсало Іґуаїна. Про аргентинця, втім, трохи згодом. Спершу видовищним ударом під дальню штангу відзначився Кака.

Згодом, "Реал" пропустив від Моліни. І ось тут саме час аплодувати Іґуаїну. Сімдесята хвилина... ювелірний удар з гострого кута - 3:1. Минає лише три хвилини і Ґонсало, знущаючись, ставить знак оклику – 4:1 на користь мадридців.

У турнірній таблиці Прімери усе було б звично, якби не вражаюча продуктивність нахаб із "Леванте". Завдяки перемозі 3:0 над "Малагою", "жабенята" продовжують утримувати лідерство із "Барселоною".