Хоан Хордан йде з поля, на заміну виходить Олівер Торрес
  • 83

Хордан пробив з дистанції у лівий кут. Дуже неточно.

• 82

Бускетс пройшов правим флангом і прострілив у центр штрафного, а де Йонг замкнув ударом у дотик - повз праву стійку пролітає м'яч!

• 81

Мессі слабенько пробив по воротах Буну. Без проблем для голкіпера. Чи не перший удар каталонців у другому таймі.

• 73

Ен-Несірі замикав подачу від Наваса ударом головою - над поперечиною!

• 69

Кунде замикає чергову подачу з кутового. Трохи неточно!

• 68

Нето почав фінтити під пресингом і заробив кутовий, після подачі з якого стався досить неприємний, але неточний удар головою.

• 67

Изображение

• 66

Ракітіч пробив з дистанції - над воротами!

• 64

Акунья увірвався на лівий край штрафного та прострілив, а м'яч рикошетом від Араухо влучив у поперечину воріт Барси! Ух!

• 58

Дієго Карлос ледь не зрізав м'яч у власні ворота після подачі від Роберто. Пощастило андалусійцям.

• 56

Хордан запускав Акунью у прохід лівим флангом, але передача виявилась занадто сильною.

• 54

Севілья заробила кутовий, подачу з якого вибили на Хордана. Той спробував пробити з лету - неточно.

• 52

Барселона краще розпочала другий тайм. Севілья без м'яча.

• 50

Грізманн вривався на правий край штрафного, але в останню мить задалеко відпустив від себе м'яч.

• 48

Севілья заробила штрафний, але подачу Хордана з нього вибив Піке.

• 46
    Другий тайм розпочався!
  • Изображение

• 45
    Перший тайм завершено!
  • 42

Мессі змістився з флангу в центр, пройшов Акунью й потужно зарядив у дальній кут - повз ворота!

• 40

Цікаво, що через правий фланг Барселона досі не провела жодної атаки.

• 38

Позиційна боротьба на полі, без гостроти.

• 36

Акунья проривався лівим флангом, протиснув кількох суперників, але м'яч втратив.

• 34

Изображение

• 32

де Йонг помилився при перехопленні передачі на правий фланг, внаслідок чого Сусо увірвався на правий край штрафного та пробив у ближній кут - м'яч влучив у зовнішній бік сітки!

До честі Френкі, голландець встиг накрити Люка де Йонга у штрафному, не залишивши Сусо особливих варіантів.

• 31

Каталонці заробили кутовий, але подачу з нього впевнено перехопив Буну.

• 29

Фаті пробивав з меж штрафного у завершенні хорошої атаки Барселони - точно в руки Буну.

• 27

Барселона відвела гру в центр. Рівний матч.

• 25

Севілья володіє м'ячем 59% ігрового часу й в останні хвилини не виходить з чужої половини.

• 23

Изображение

• 21

Фаті блискуче вивів Грізманна на ударну позицію, а той пробив з лівого краю штрафного в ближній кут - трохи неточно!

• 20

Ох, Сусо прийняв блискучу діагональ на правий фланг, змістився в центр і віддав хитру передачу на правий край штрафного, звідки прострілив Навас - Дієго Карлос зовсім трішечки не встиг на замикання!

• 18

Після подачі з кутового та скидки на лінію воротарського Грізманн спробував пробити боковими ножицями, але лише вдарив по захиснику. Фол.

• 17

Ох, Альба вистрілив прямо з центру поля в дальній верхній кут - Буну перевів м'яч на кутовий!

• 15

Изображение

• 13

Заспокоїлись команди після бадьорого старту. Позиційна боротьба триває на полі.

• 10

Гооол!!!!! Філіппе Коутінью забиває гол.

Мессі закинув м'яч з глибини на Альбу, Навас у спробі перервати його скинув м'яч на Коутінью, а той одразу ж вистрілив у кут з меж штрафного - 1:1!

• 8

Гооол!!!!! Люк де Йонг забиває гол.

Севілья розіграла кутвоий, Сусо виконав подачу у штрафний на Кунде, який у боротьбі влучив у Де Йонга. М'яч від Френкі відлетів до Люка де Йонга - голландець метрів з 11-ти впевнено розстріляв ворота. 0:1!