Барселона розгромила Вільяреал

9 травня 2018 Читать на русском

У матчі перенесеного 34-го туру Примери підопічні Ернесто Вальверде розправилися з Вільяреалом.

Незважаючи на те, що жодної турнірної важливості матч для Барселони не мав, вони по інерції пішли в атаку з перших хвилин – заповнений Камп Ноу не залишав варіантів.

Голи прийшли практично відразу – вже на 16-й хвилині каталонці вели 2:0, а до кінця першої половини збільшили свою перевагу до розгромного.

Спроби гостей відігратися обмежилися єдиним голом на початку другої половини, тоді як Барса забила ще двічи вже наприкінці зустрічи.

На турнірне становище матч особливо не вплинув – Барселона вже два тижні, як чемпіон, тоді як Вільяреал практично гарантував собі виступ в Лізі Європи на наступний сезон. Для офіційного потрапляння в єврокубки їм необхідно набрати одне очко в останніх двох турах (Депортіво і Реал).