"Барселона" розгромила "Депортіво", Мессі відзначив повернення голом

15 жовтня 2016 Читать на русском

"Барселона" вдома не мала проблем із "Депортіво" (4:0).

"Барселона" в рамках 8-го туру Прімери приймала вдома "Депортіво", і гості воліли б швидше забути цей візит. Каталонці забезпечили результат вже за підсумками 1-го тайму. Спочатку дублем відзначився Рафінья, вразивши ворота "Депортіво" на 21-й і 36-й хвилинах, а наприкінці першої 45-хвилинки Луїс Суарес додав ще один м'яч до свого бомбардирського активу.

В середині другого тайму нарешті на поле вийшов лідер атак каталонців Ліонель Мессі. Аргентинець вперше грав після тривалого періоду відновлення від травми і своє повернення відзначив у характерному для себе стилі – голом. Він отримав ідеальну передачу від Неймара і наніс потужний удар під поперечину, зробивши рахунок 4:0, який зберігся до фінального свистка. До речі, "Депортіво" догравало матч у меншості, адже на 65-й хвилині арбітр вилучив з поля захисника Лауре.