"Барселона" програла "Атлетіку" в першому матчі 1/8 Кубка Іспанії

6 січня 2017 Читать на русском

У першому матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії "Атлетік" з Більбао на "Сан Мамесі" переміг "Барселону" з рахунком 2:1.

У першому таймі "Атлетік" шокував гостей з Барселони. Спочатку Адуріс замкнув дальню подачу головою і відкрив рахунок. А вже через 3 хвилини Вільямс вгатив м'яч просто під перекладину – без шансів для тер Штегена.

Відповідь "Барси" сталася на початку другої половини гри. Це Мессі зі штрафного вразив дев'ятку воріт суперників.

Після цього каталонці насіли на ворота басків, але забити "Барселоні" так і не вдалось. Цікаво, що Луїс Енріке випустив основний склад, не експерементуючи на жодній позиції.

"Атлетік" догравав матч удев'ятьох.

Іспанія. Кубок, 1/8 фіналу (перший матч)

"Атлетік" – "Барселона" – 2:1 (2:0)

Голи: Адуріс, 24, Вільямс, 27 – Мессі, 52

Вилучення: Гарсія Р., 74, Ітурраспе, 81 (обидва – "А")

Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші футбольні новини та/або події в центральних матчах українського і світового футболу