Барселона може заплатити за Рафінью на 20 мільйонів менше, ніж передбачалося

21 липня 2022 Читать на русском

Преса продовжує розкривати деталі переходу Рафіньї в Барселону.

Каталонці довго торгувалися за бразильця і, зрештою, виграли конкуренцію в клубів АПЛ та змогли домовитися з Лідсом.

Барселона розбила клуб Бекхема з рахунком 6:0 – Рафінья оформив гол та 2 асисти за тайм

Раніше повідомлялося, що за трансфер Рафіньї Барселона платитиме за схемою 55+10, але насправді умови виявилися трохи іншими. Marca стверджує, що "синьо-грантові" гарантовано заплатять 48 мільйонів євро, а ще 12 прописані в бонусному фонді.

Цікаво, що ці бонуси не дуже просто отримати. Зокрема один із пунктів передбачає, що Барселона перерахує на рахунок Лідса додаткові гроші лише після перемоги в Лізі чемпіонів. Відтак, теоретично Рафінья може обійтися ледь не на 20 млн дешевше, ніж писали раніше.

Чверть століття тому Феномен запустив лавину: 10 найдорожчих футболістів у історії, які по черзі били трансферний рекорд