Барселона – Вікторія – 5:1 – відео голів і огляд матчу з хет-триком та рекордом Лєвандовскі

8 вересня 2022 Читать на русском

"Синьо-гранатові" розібралися з Вікторією Пльзень в першому турі Ліги чемпіонів 2022/23. Дивіться відео голів і огляд матчу на "Футбол 24".

Барса швидко відкрила рахунок. Франк Кессьє забив свій перший гол за каталонців після подачі кутового і скидки Кунде. Ще до перерви двічі забив Роберт Лєвандовскі. Між голами поляка відзначилися і чеська команда, але це був останній приємний момент для гостей.

ЛЧ: Барселона знищила Вікторію з хет-триком Лєвандовскі, Наполі принизив Ліверпуль, диво-тріумф Атлетіко на 90+11

У другому таймі Лєвандовскі оформив хет-трик. Роберт став першим гравцем в історії, який забив три голи в одному матчі ЛЧ за три різні клуби. До Борусії Дортмунд і Баварії тепер додалася Барселона. Крапку у матчі ефектним ударом з льоту поставив Ферран Торрес. Асистував йому Усман Дембеле, який оформив дві гольові передачі.

5:1 – підопічні Хаві захопили лідерство в групі С. У Баварії теж три очки. Інтер та Вікторія з нулем.