Барселона – Валенсія – 2:1 – відео голів та огляд матчу

14 квітня 2018 Читать на русском

Барселона у матчі 32 туру чемпіонату Іспанії перемогла Валенсію на Камп Ноу з рахунком 2:1. Дивіться відео голів та огляд матчу на Футбол 24.

Каталонці відкрили рахунок на 15 хвилині матчу, коли Суарес, вийшовши на побачення з Нету після передачі Коутінью, влучно пробив у ближній кут. Попри безліч небезпечних моментів поблизу воріт тер Штегена, у дебюті другого тайму Барселона забила вдруге. Коутінью виконав кутовий удар, а Умтіті ударом головою подвоїв перевагу "блаугранас".

Під завісу поєдинку Валенсія таки зуміла відквитати один м'яч. Парехо з пенальті переграв тер Штегена, який був дуже близьким, щоб взяти удар з "позначки".

У підсумку Барселона обіграла "кажанів" у непростому поєдинку та побила історичний рекорд Прімери за кількістю матчів у чемпіонаті без поразок (39). Каталонці набрали 82 очки та випереджають Атлетіко на 14 пунктів.