Барселона – Бетіс: Грізманн відзначився дебютним дублем за каталонців у офіційному матчі

25 серпня 2019 Читать на русском

Нападник Барселони Антуан Грізманн вивів свою команду вперед у поєдинку проти Бетіса.

На 41 хвилині поєдинку другого туру чемпіонату Іспанії нападник Барселони Антуан Грізманн відзначився дебютним голом за каталонців у офіційному матчі.

Француз отримав хорошу передачу від Серхі Роберто у штрафному майданчику, та випередивши захисника, влучно пробив по воротах. На перерву команди пішли за рахунку 1:1.

Атлетіко відкликав скаргу щодо трансферу Грізманна в Барселону

На початку другого тайму Грізманн вивів свою команду вперед. Нападник отримав м'яч біля штрафного суперника та завдав точний обвідний удар під дальню штангу.

Нагадаємо, Грізманн перейшов у Барселону з мадридського Атлетіко зі скандалом. Каталонці заплатили за француза 120 млн євро.