Балотеллі забив дебютний гол у Туреччині

19 вересня 2021 Читать на русском

Знаменитий італієць відзначився забитим м'ячем у поєдинку Адана Демірспор – Різеспор (3:1).

Чемпіонат Туреччини, 5 тур

Адана Демірспор – Різеспор – 3:1

Голи: Балотеллі, 33 (пен), Варгас, 40, Б'ярнасон, 66 – Болдрін, 53

Команда Вінченцо Монтелли здобула першу перемогу в поточній Суперлізі. У 5-му турі чемпіонату Адана Демірспор вдома обіграла Різеспор. Рахунок відкрив Маріо Балотеллі, який впевнено реалізував 11-метровий. Це перший гол 31-річного італійця за турецьку команду.

Той самий хлопчик: Балотеллі осатанів після ранньої заміни в Туреччині

Ще до перерви Варгас подвоїв перевагу господарів. У другому таймі команди обмінялися голами – як наслідок, 3:1 на користь підопічних Монтелли. Адана Демірспор набрала 5 очок і піднялася на 15 місце чемпіонату. Різеспор, за який свого часу виступали Микола Морозюк і Денис Гармаш, перебуває на 18-й позиції, маючи в активі тільки 1 пункт.

Нагадаємо, Балотеллі перебрався в Адану Демірспор влітку. Раніше досвідчений форвард виступав за Інтер, Манчестер Сіті, Ліверпуль, Мілан, Ніццу, Марсель, Брешію та Монцу.

Рембо живе у бойовику: кулемети, відрізані вуха, готував замах проти боса і відсидів у тюрязі – псих №1 серед ультрас