Балотеллі став жертвою расизму з боку фанатів Лаціо – форвард Брешії відреагував на скандальні події

5 січня 2020 Читать на русском

Нападник Брешії Маріо Балотеллі має серйозні претензії до фанатів Лаціо після матчу 18 туру Серії А.

У першому таймі вболівальники римського клубу скандували образливі фрази про расову приналежність гравця і його сім'ї. Балотеллі повідомив про це арбітру, гра була призупинена на декілька хвилин.

Балотеллі потрапив у ДТП – скандальний італієць невдало розпочав 2020 рік

"Фанати Лаціо, які сьогодні були на стадіоні, – ганьба вам!" – написав Балотеллі в інстаграмі після матчу.

Нагадаємо, у звітному матчі Брешія поступилася Лаціо – 1:2. Балотеллі став автором єдиного гола своєї команди. Для 29-річного нападника це взяття воріт стало п'ятим у поточному розіграші Серії А.

Майбутнє наяву: безликі клуби, високі ціни, транснаціональні ліги та переїзд в Азію – з чим футбол входить у 2020 рік?