Бабич: Вітаю всіх з виходом в Лігу Європи

14 травня 2018 Читать на русском

Головний тренер Маріуполя Олександр Бабич прокоментував нічию з Ворсклою (1:1) та вихід команди в Лігу Європи.

"Стратегічно для нас сьогоднішня гра була дуже важливою. І ми добилися позитивного результату. Це найголовніше.

Маріуполь – Ворскла – 1:1 – відео голів та огляд матчу

У першому таймі не можу сказати, що у нас щось не виходило, але були моменти, коли ми мало грали вперед. Після перерви агресивніше стали працювати як в пресингу, так і вибігати вперед. Як наслідок, стали створювати моменти. Будемо відверті, Ворскла – команда непроста. Полтавчани функціонально готові, грають в силовий футбол. Але у нас були хороші передумови здобути перемогу.

Вітаю команду, вболівальників, керівництво, все місто з виходом до Ліги Європи! Ми виконали нашу мрію. Тепер треба спокійно відновитися і добре підготуватися до принципової гри з Вересом.

Ми завжди прагнемо до більшого. Були такі матчі, в яких ми подарували очки суперникам. Тому я думаю, ми могли піднятися ще вище. Але в цілому, поставлене завдання ми виконали", – цитує Бабича офіційний сайт Маріуполя.