АЗ – Вест Хем, Базель – Фіорентина: відео голів та огляд півфіналів ЛК з неймовірною розв'язкою

19 травня 2023 Читать на русском

Відбулись другі півфінальні поєдинки Ліги конференцій 2022/23. Дивіться відео голів та огляд найцікавіших моментів на Футбол 24.

Амдуні, 55 – Гонсалес, 35, 72, Барак, 120+9

Вест Хем перед матчем-відповіддю мав перевагу лише в один гол. Попри те, що АЗ більше володів м'ячем та створив 12 моментів, забити в ворота гостей не вдалося. Натомість Вест Хем у доданий час відзначився голом. Вперше за 47 років лондонці потрапили до європейського фіналу.

Фіорентина на останніх секундах другого овертайму дотисла Базель і зіграє з Вест Хемом у фіналі Ліги конференцій

Фіорентина в першому матчі поступилася Базелю 1:2, тож "фіалкам" потрібно було забивати мінімум два м'ячі й сподіватися, що гості не зможуть відігратися. Свій план італійська команда почала втілювати в життя, але Базель зміг забити після перерви. Кінцівка матчу видалась напружена. Гості перевели гру в овертайм. Фіорентина врешті-решт змогла вирвати перемогу після 120 хвилин гри.

Вест Хем зіграє у фіналі проти італійської команди 7 червня. Початок зустрічі о 22:00 за київським часом.