"Аякс" впевнено переміг "Шальке" завдяки дублю Классена

13 квітня 2017 Читать на русском

У першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи "Аякс" здолав "Шальке" – 2:0. Дублем відзначився Деві Классен. Наприкінці гри на заміну вийшов Євген Коноплянка.

"Аякс" та "Шальке" вперше в єврокубковій історії зустрічалися між собою. Господарям через перебір карток не міг допомогти данець Лассе Шонне. Голландці з перших хвилин заволоділи ініціативою. На 22 хвилині Шопф не за правилами прихопив рукою Юнеса – росіянин Карасьов вказав на "позначку". Вирок арбітра чітко виконав капітан "Аякса" Классен. Також в першому таймі команда Боша мала ще два хороші моменти, аби подвоїти перевагу.

На початку другого тайму Классен оформив дубль завдяки чудовим індивідуальним діям Траоре та Клюйверта-молодшого. Наприкінці гри ван де Беєк поцілив в поперечину. Також кілька разів гостей від розгрому врятував воротар Ферманн.

Євген Коноплянка з’явився на полі на 83 хвилині, замінивши Каліджурі. Українець не допоміг "кобальтовим" забити важливий м’яч на виїзді.

Перед матчем в Німеччині "Аякс" зіграє проти "Херенвена", а "Шальке" протистоятиме "Дармштадту".