Австрія – Північна Македонія – 3:1 – відео голів та огляд матчу

13 червня 2021 Читать на русском

Австрія перемогла Північну Македонію у матчі першого туру Євро-2020 . Дивіться відео голів та огляд зустрічі.

На 18-й хвилині австрійцям вдався красивий м'яч. Забітцер розкішною діагоналлю знайшов на дальній стійці Штефана Лайнера, який майстерно пробив в один дотик. Македонці відігралися швидко. Гол фактично подарували суперники – Бахманн і Алаба завадили один одному вибити м'яч, а 38-річний Пандев вчасно зіграв на підборі й відправив м'яч у порожні ворота.

Австрія з голами джокерів дотиснула Північну Македонію – боягузтво тренера ледь не спричинило фіаско Алаби та компанії

По перерві команди обмінялися гострими моментами, проте кінцівка була за Австрією. Забивали гравці, які вийшли на заміну. Грегоріч замкнув подачу Алаби з лівого флангу, а Марко Арнаутовіч зняв усі питання щодо переможця – 3:1.