"Аугсбург" на останній хвилині взяв три очки у матчі з "Шальке"

13 грудня 2015 Читать на русском

У матчі 16 туру чемпіонату Німеччини "Аугсбург" переграв "Шальке" з рахунком 2:1 на "СГЛ Арені".

За "Аугсбург" забивали Йон Хо Хон та Каюбі, "кобальтові" відповіли голом Колашинаця.

Після двобоїв у Лізі Європи, де обидва клуби забезпечили собі єврокубкову весну, німцям довелося зустрітися на внутрішній арені. Перший тайм зустрічі справедливо виграв "Аугсбург", який виглядав свіжіше та створював непогані моменти біля чужих воріт.

По перерві гості змогли відновити паритет у матчі, але остання атака господарів поля все ж таки виявилась результативною. До слова, ця перемога для "Аугсбурга" стала третьою за тиждень.

Отже, "Шальке" опускається на восьму позицію зі своїми 24 заліковими балами. Команда з Аугсбурга піднялася на 13-у сходинку Бундесліги, набравши 16 очків.