Атлетіко вирвав нічию в Арсенала в півфіналі Ліги Європи, граючи з 10 хвилини в меншості

26 квітня 2018 Читать на русском

Лондонський Арсенал вдома втратив перемогу над мадридським Атлетіко у першому матчі 1/2 фіналу Ліги Європи (1:1).

Атлетіко вже на старті зустрічі залишився в меншості – Шіме Врсалько до 10 хвилини заробив дві жовті картки. Арсенал, який і до того тотально володів ініціативою, взагалі затиснув гостей у штрафному майданчику.

Мадридці до кінця першого тайму втримали нульову нічию, а після перерви "каноніри" таки досягли свого. Вілшер класно навісив на дальню стійку, де Ляказетт виграв верхову боротьбу та не залишив шансів Облаку.

Арсенал – Атлетіко – 1:1 – відео голів і огляд матчу

Арсенал продовжував тиснути та створювати моменти з метою закріпити перевагу, а Атлетіко, не піднімаючи голови, захищав свої володіння. Однак на 82 хвилині гості несподівано забили гол у відповідь – Грізманн відгукнувся на передачу з глибини, скористався помилкою Кошельни та зрівняв рахунок.

До фінального свистка "каноніри" все ж намагалися вирвати перемогу, але Атлетіко у складній ситуації втримав прийнятну нічию. Доля протистояння вирішиться через тиждень 3 травня в Мадриді.

Детальний звіт про матч:

Арсенал – Атлетіко: стартовий шок і героїзм "матрацників", рятівник Облак та нереалізовані шанси господарів