Атлетіко та Барселона зіграли внічию на "Ванда Метрополітано"

14 жовтня 2017 Читать на русском

Барселона у 8 турі Прімери не перемогла команду Сімеоне – 1:1. Голи забивали Сауль Ньїгес та Луїс Суарес.

До 10 хвилини Грізманн встиг змарнувати дві чудові нагоди. В обох випадках класно зіграв тер Штеген. На 23 хвилині Сауль Ньїгес ударом з-за меж штрафного майданчика вивів господарів вперед. "Матрацники" вміло стримували атаки каталонців. На 57 хвилині Мессі ледве не забив з штрафного – постріл Лео на себе прийняла стійка.

На початку 60-их хвилин Вальверде випустив Серхі Роберто та Деулофеу. Після згаданих замін знову близький до взяття воріт був аргентинський нападник. За вісім хвилин до кінця основного часу Серхі Роберто виконав точну подачу на голову Луїсу Суаресу – 1:1. Барселона перериває свою переможну серію, але з 22 очками продовжує лідирувати у чемпіонаті. В Атлетіко налічується 16 балів (3 місце).

Після матчу проти Олімпіакоса каталонці зіграють проти Малаги. На хлопців Сімеоне чекають Карабах та Сельта.