"Атлетіко" розгромив "Спортінг" завдяки хет-трику Гамейро

18 лютого 2017 Читать на русском

В 23 турі Прімери мадридський "Атлетіко "на виїзді переміг хіхонський "Спортінг" – 4:1.

У попередньому турі "матрацники" дивом здолали "Сельту", а хіхонці перемогли "Леганес". Перший тайм відбувся при невеликій перевазі господарів поля, однак гравці "Спортінга" не засмутили Мойю.

На перших секундах другого тайму відзначився Феррейра-Карраско. Вболівальники мадридців святкували рівно три хвилини, як Серхіо Альварес після флангової подачі встановив нічию. Дієго Сімеоне кинувся рятувати гру, випустивши на газон Ньїгеса, Гамейро та Партея Томаса.

За останні десять хвилин матчу Кевін Гамейро вистрілив хет-триком. Свій другий гол в зустрічі француз забив після грубої помилки центрального захисника господарів Мере. Загалом уже в Кевіна налічується дев’ять результативних влучань в рамках Ла Ліги.

Нині "Атлетіко" перебуває на четвертій сходинці, а хіхонці – вісімнадцяті.

21 лютого "Атлетіко" зіграє в Леверкузені, після чого в Мадриді чекатиме на "Барселону"!