"Атлетіко" в нервовій грі перемагає "Еспаньйол"

9 квітня 2016 Читать на русском

Мадридці зуміли втримати земляків з "Реалу" на відстані.

«Атлетіко», якщо мадридський клуб прагнув повернути собі другу сходинку, необхідно було долати «Еспаньйол».

На 23-ій хвилині Морено мав чудову нагоду завдати головного болю Дієго Сімеоне, але Ян Облак відбив удар опонента. Заради справедливості варто зауважити, що кількома хвилинами раніше Фернандо Торрес влучив у штангу воріт «папуг».

На 29-ій хвилині господарі таки домоглися свого – Папе Діоп виявився найбільш вправним після подачі з кутового – 1:0. Та через трохи нестримний Фернандо Торрес провів свій сьомий гол у Ла Лазі. Наприкінці першого тайму Антуан Грізманн ледве не вивів «матрацників» вперед.

У другій половині протистояння той-таки Грізманн після класного асисту від Коке вдруге засмутив Лопеса Пау. І відразу геніальний Сіміоне зняв забивного француза, випустивши натомість ганського опорника Томаса. Наприкінці матчу блискучий асистент Коке вже сам розписався в чужих воротах - 1:3. Схоже, заміни дона Дієго спрацювали, і АМ набирає 73 очки. "Папуги" лишаються з дзьобом, тобто мають ті самі 36 балів.

В наступному турі "матрацники" проведуть гру проти слабенької "Гранади".