"Атлетік" у важкому матчі здолав "Вільяреал"

20 листопада 2016 Читать на русском

У 12 турі Прімери господарі "Сан-Мамесу" мінімально переграли "жовту субмарину" (1:0).

Обидві команди перебувають у верхній частині турнірної таблиці і претендують на єврокубки, тому важливість сьогоднішнього результату на піддавалася сумнівам.

Перший тайм пройшов за рівної боротьби, а от по перерві краще діяли футболісти "Атлетіка". Три хороших шанси для взяття воріт змарнував Адуріс, міг забивати й Вільямс, але героєм зустрічі став інший баск. На 67 хвилині Гарсія записав собі в актив результативний удар, проштовхнувши м'яч у сітку після удару Адуріса та чергового сейву Асенхо.

До фінального свистка господарі були ближчими до того, аби подвоїти рахунок, ніж пропустити у власні ворота. У підсумку перемога "Атлетіка", який з 20 очками піднявся на 7 місце. "Вільяреал" свої позиції покращити не зумів і залишився на 4 сходинці турнірної таблиці (22 пункти).