Атлетік у рідних стінах розгромив Бетіс

23 листопада 2020 Читать на русском

Бетіс у виїзному поєдинку 10-го туру чемпіонату Іспанії зазнав нищівної поразки від Атлетіка.

Програму 10-го туру закривав поєдинок у Більбао між Атлетіком і Бетісом. Зустріч перетворилася у погром андалусійців: вже на 5-й хвилині Віктор Руїс зрізав простріл з флангу у власні ворота, на 33-й Капа подвоїв перевагу басків, а по перерві ще по голу провели Муніаін та Беренгер – 4:0. Це був остаточний рахунок зустрічі.

Таким чином, Атлетік набрав 12 очок і піднявся на восьму сходинку в турнірній таблиці Ла Ліги, а Бетіс, маючи в активі стільки ж залікових балів, опустився на дванадцяту позицію.

Провал Барси перед Динамо, Моурінью б'є Гвардіолу та стає лідером, покер Холанда і "автогол століття" – огляд вікенду