"Атлетік" розгромив "Лас-Пальмас" завдяки дублям Муніаїна та Адуріса

14 квітня 2017 Читать на русском

В 32 турі Прімери баски познущалися над командою з Канарських островів – 5:1. Голами за "Атлетік" відзначилися Сан Хосе, Муніаїн та ветеран Адуріс.

Через перебір карток острів’янам не міг допомогти їхній лідер Боатенг та нападник Хесе (хвороба).

Перший тайм команди провели напрочуд результативно, забивши чотири м’ячі. Вже до дев’ятої хвилини баски вели 2:0. Наприкінці першої половини матчу Адуріс провів четвертий гол господарів, який арбітр відмінив через офсайд. На 58 хвилині Муніаїн чудовим ударом в дотик оформив дубль, а через хвилину і Адуріс провів свій чотирнадцятий гол в чемпіонаті.

Отож, команда Вальверде бере переконливий реванш за поразку в першому колі (1:3). Завдяки яскравій перемозі "Атлетік" набирає 53 очки та виходить на шосте місце, залишаючи позаду земляків з Сан-Себастьяна.

В 33 турі "Атлетік" гратиме проти міцного нині "Ейбара". На "Лас-Пальмас" чекає інша команда з Країни Басків – "Алавес".