"Атлетік" переміг "Реал Сосьєдад"

12 березня 2017 Читать на русском

У 27 турі Ла Ліги команда Вальверде перемогла "Реал Сосьєдад" – 2:0.

У матчі першого кола команда з Більбао, пропустивши першою, вирвала перемогу – 3:2. Протягом першого тайму гості володіли перевагою. На 17 хвилині Рауль Гарсія у ближньому бою не переграв воротаря Херонімо Рульї. Через десять хвилин Гарсія таки відзначився з пенальті. На 56 хвилині правий захисник господарів Одріозола необачно віддав пас на Рульї. Швидкий Вільямс передачу перехопив та подвоїв перевагу "Атлетіка". На 70 хвилині Рауль Навас, здавалося, скоротив відставання, але арбітр гол не зарахував, побачивши в епізоді порушення правил. Доволі спірний момент! Останні хвилини матчу були за "Атлетіком", який набирає 44 бали (7 місце). РС залишається на п’ятій позиції.

В наступному турі команда Вальверде вдома спробує перемогти мадридський "Реал". "Реал Сосьєдад" гратиме проти іншої команди з Країни Басків – "Алавеса".