"Атлетік" дивом здолав "Малагу"

17 квітня 2016 Читать на русском

У 33 турі іспанської Прімери "Малага", зважаючи на домінацію у першому таймі, у підсумку таки поступилася "Атлетіку" 0:1.

Перша половина зустрічі промайнула під акомпонемент атак "анчоусів", однак всі намагання господарів поля відкрити рахунок у матчі зазнали провалу - як мінімум тричі свою команду у карколомних сейвах рятував Іраїсос. Своєю чергою, баски на старті гри могли виходити вперед зусиллями Гарсії, однак Рауль із непоганої позиції у ствір воріт Очоа влучити не зумів.

Щоправда, вже по перерві Гарсія все ж пробив мексиканського кіпера андалусійців - асист на рахунку Ітурраспе. Після цього відновлювати паритет у матчі повинен був Шарлес, однак удар бразильця потягнув неймовірний Іраїсос.

У підсумку мінімальна перемога "Атлетіка", яка дозволила сьогоднішнім гостям набрати 54 бали і застрибнути на п'яту сходинку. У той час, коли "Малага" (41 пункт) - восьма.