Красивий м'яч Маліновського та втрата останніх хвилин у відеоогляді матчу Аталанта – Удінезе – 1:1

24 жовтня 2021 Читать на русском

Аталанта втратила перемогу над Удінезе у 9-му турі Серії А. Дивіться відео голів та огляд найцікавіших моментів зустрічі на Футбол 24.

Перший забитий м'яч фанати побачили аж по перерві: Пашаліч пройшов центром, віддав на Маліновського, а Руслан з-за меж штрафного з підкруткою пробив у дальній кут.

Маліновський забив супергол, та Аталанта втратила перемогу після заміни українця і вилучення Гасперіні в матчі Серії А

Українець пізніше цілився ще раз, але кіпер Удінезе врятував. "Біло-чорні" ж вже у доданий арбітром час зрівняли рахунок зусиллями Бету після кутового. Аталанта набрала 15 очок та залишилась п'ятою, Удінезе з десятьма пунктами тепер 14-й.