Астра між матчами з Олександрією розгромила Тімішоару

31 липня 2017 Читать на русском

Єврокубковий суперник української команди провів зразковий поєдинок у внутрішньому чемпіонаті.

У третьому турі чемпіонату Румунії Астра легко здолала Тімішоару, яка запам'яталась українським вболівальникам сенсаційною перемогою над Шахтарем у кваліфікації Ліги чемпіонів-2009/10.

Колектив із Джурджу двічі відзначився у воротах суперника у середині першого тайму – голи на рахунку Польчака та Іоніце. Незабаром після перерви Балауре зняв будь-які питання щодо переможця зустрічі – 3:0. Завдяки цьому успіху Астра набрала 6 очок і піднялася у верхню частину турнірної таблиці.

Варто відзначити, що головний тренер Астри застосував ротацію у передній лінії своєї команди, тоді як захист не отримав відпочинку перед виїздом в Україну.

Матч-відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи Олександрія – Астра відбудеться 3 серпня 2017 року на стадіоні "Ніка". Нагадаємо, що перша частина протистояння між цими командами завершилася нульовою нічиєю.