Ярмоленко віддав асист та допоміг Борусії Д обіграти Зюлте-Варегем

8 січня 2018 Читать на русском

Український форвард вийшов у стартовому складі та допоміг команді здобути перемогу.

Дортмундська Борусія сьогодні зіграла матч із бельгійським Зюлте-Варегем. Команда Ярмоленка перемогла з рахунком 3:2.

Бельгійці вийшли вперед на 23-ій хвилині матчу, проте вже за 5 хвилин Піщек відновив статус-кво.

Ярмоленко потрапив в десятку найкращих гравців топ-5 чемпіонатів за участю в гольових атаках

Зюлте-Варегем не збирався відсиджуватися в обороні, і на 33-ій хвилині Дерейк знову вивів гостей вперед.

На перерву команди пішли з нічийним рахунком завдяки асисту Ярмоленка. Українець отримав м'яч після помилки суперника та вивів Обамеянга віч-на-віч із воротарем. Габонець свій шанс не змарнував.

Борусія Д готова продати Обамеянга в Китай, – ЗМІ

Після перерви Обамеянг ще одним влучним ударом вивів Борусію вперед, що дозволило дортмундцям здобути перемогу у матчі.