Асист Соломона та хет-трик неймовірного Захаві у відеоогляді перестрілки Словаччина – Ізраїль – 2:3

15 жовтня 2020 Читать на русском

Ізраїль здійснив камбек у матчі 4 туру Ліги націй проти Словаччини. Дивіться відео голів та головних моментів зустрічі.

Словаки здобули два м'ячі переваги ще в першому таймі. Гамшік хитро виконав штрафний удар, а Мак впевнено реалізував рандеву з голкіпером.

Ліга націй: Соломон асистом долучився до дивовижного камбеку Ізраїлю, бенефіс Жоти та Лєвандовскі, Англія програла Данії

Другий тайм подарував неймовірний камбек гостей. Все почалося на 68 хвилині, коли хавбек Шахтаря Манор Соломон з кутового точно подав на голову Ерану Захаві. 33-річний бомбардир ізраїльтян на цьому не зупинився і вколотив ще два м'ячі, підтвердивши своє реноме грози європейських кваліфікацій. 2:3 – словаки програють та втрачають практично всі надії на збереження прописки в Лізі В.