Асист руками і провальний дебют чемпіона Європи у відеоогляді матчу Чехія – Польща – 3:1

25 березня 2023 Читать на русском

Чехія здолала Польщу в матчі першого туру відбору на Євро-2024. Дивіться відео голів та огляд поєдинку.

Старт Фернанду Сантуша на чолі збірної Польщі виявився справжнім жахіттям – 2 голи за 3 хвилини! Цоуфал з аута віддав результативну передачу на Крейчі, а Юрасек розірвав лівий фланг і прострілом знайшов Чванчару.

Чехія зім'яла Польщу, Бельгія знищила Швецію хет-триком Лукаку, легкі перемоги Австрії та Сербії: Євро-2024, відбір

По перерві команди обмінялися голами. Кухта скористався ще одним провалом оборони Польщі, на що Даміан Шиманскі відповів лише м'ячем престижу. 3:1 – чехи відразу стають лідерами групи, зіпсувавши дебют Сантуша.